> 2018/2

 

 

ZATERDAG 1 SEPTEMBER                   OSSENDRECHT / CALFVEN       TRAMBAAN                    WIELRENNEN                CRITERIUM TMZ MET ZEEUWSE RENNERS             12.30 UUR               www.tmzzeeland.nl

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 1 SEPTEMBER                 OOSTKAPELLE             LANDMEESTERSWEG   CAFÉ/CAMPING DE PEKELINGE             ZEEUWSE WIELER WIND ZESDAAGSE              
WOUTER WEYLANDT ROUTE LANGS MONUMENT OP DE DAM IN MIDDELBURG    55 EN 98 KM                FAMILIETOERTOCHT EN E-BIKETOCHT  25 EN 30 KM.       BMX CLINICS         DIKKE BANDEN WEDSTRIJDEN            SPINNING            9.00 UUR                  https://www.sportzeeland.nl/programma-zww6d-wouter-weylandt-toertocht-2018

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 1 SEPTEMBER                MIDDELBURG              OOSTERSCHELDESTRAAT            ONTMOETINGSKERK                DAGTOCHT VOOR TOERFIETSERS    120 KM          8.00 UUR                 AANMELDING EN INFO  : koddeschoe@zeelandnet.nl   https://www.ontmoetingmiddelburg.nl/actueel/nieuws/bericht:fietsronde—1-september.htm

 

 

 

 

 

 

1 EN 2 SEPTEMBER                 BURGH HAAMSTEDE             PATRICK TOLHOEK PARCOURS               X-TREME MTB CHALLENGE SCHOUWEN DUIVELAND  1-9 : LJC WEDSTRIJD           2-9 : MTB CUP        www.teamx-treme.nl

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 2 SEPTEMBER              SAS VAN GENT                 WIELERCRITERIUM                DE GROTE RONNIE GRAS VAN’T SAS KERMISKOERS         13.00 : LOKALE RENNERS             16.00 : REGIONALE TOPPERS SAMEN MET EX PROFS           https://www.facebook.com/ronniegraskermiskoers/

 

 

 

 

 

 

FOTO : WINST TACO V.D. HOORN IN 2017.              ZONDAG 2 SEPTEMBER            ANTWERPEN – OOST ZEELAND – WEST BRABANT              WIELERKLASSIEKER MET ZEEUWSE RENNERS          93STE SCHAAL SELS         12.00 UUR               http://www.schaalsels.be/wedstrijd/info

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 2 SEPTEMBER             ROOSENDAAL                 VROUWEN WIELRENNEN                 SLOTETAPPE BOELS LADIES TOUR : INDIVIDUELE TIJDRIT DOOR WEST BRABANT     18,6 KM            START : TURFBERG       FINISH : KADE        13.00 UUR                    www.hollandladiestour.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG 5 SEPTEMBER           WEMELDINGE        WEMELDINGSE BOS           FINALE X-TREME ATB ZOMERCUP       18.00 UUR     www.zeelandfiets.nl/?page_id=100943            http://www.teamx-treme.nl/index.php
 

 

 

 

 

 

 

5  T.M. 8 SEPTEMBER            OOSTKAPELLE              LANDMETERSWEG              CAMPING DE PEKELINGE/GRAND CAFÉ            DERDE FIETS4DAAGSE           40 EN 45 KM            9.00 – 12.00 UUR            https://pekelinge.ardoer.com/nl/oostkapelle-fiets-4-daagse

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 8 SEPTEMBER          HEINKENSZAND           WIELERSTICHTING VITESSE  &  TMZ                WIELERKLASSIEKER        VAN OERS ZEELAND CLASSIC DOOR MIDDEN ZEELAND & DE ZAK VAN ZUID BEVELAND            AFSTAND : 116 KM.         START : 16.30 UUR              https://www.facebook.com/WSVitesse/

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 8 SEPTEMBER          WESTKAPELLE            KORTE PRELAATWEG                BRASSERIE DE BOOMGAARD         ZEEUWSE WIELER WIND ZESDAAGSE
ZEEUWSE WINDROUTE WIELERFESTIJN                 TOERTOCHTEN 55 EN 126 KM OVER DELTAWERKEN EN ZEELANDBRUG  / FAMILIETOCHT / E-BIKETOCHT  –   BMX CLINICS  –  DIKKE BANDEN WEDSTRIJD        9.00 UUR               https://www.sportzeeland.nl/programma-zww6d-zeeuwse-windroute-wielerfestijn

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 8 SEPTEMBER               MIDDELBURG               STADSAMBACHTSWEG             CYCLEHUB            
TOERCLUB WALCHEREN          RONDE VAN ZEELAND        150 KM         9.00 UUR           http://www.tcwalcheren.nl/toerkalender_v2.php

 

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 8 SEPTEMBER         MIDDELHARNIS            BENEDEN ZANDPAD/DIEKHUUSPLEIN             GO CLASSIC : TOERFIETSEN VOOR 3 GOEDE DOELEN       AFSTANDEN : 70 – 115 KM.        ROUTE 150 KM KOMT DOOR DE WESTHOEK VAN SCHOUWEN DUIVELAND (ZIE KAARTJE)        8.30 UUR      www.go-classic.nl

 

 

 

 

 

 

9  T.M. 15 SEPTEMBER                     ARDENNEN  > LUXEMBURG  >  EINDHOVEN                     7 ETAPPES MOUNTAINBIKEN VOOR GOED DOEL DOOR DUITSLAND, BELGIË, LUXEMBURG EN NEDERLAND                  13DE EDITIE DUCHENNE HEROES MET DE ZEEUWSE TEAMS : BLUBBEREN 4 BRETT  &  JARNE’S GROENE NINJA’S              www.duchenneheroes.nl

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 9 SEPTEMBER           GOES           GROTE MARKT              SPINNINGMARATHON “GOES FOR KIKA”           14.00 – 17.00 UUR           INFO & AANMELDING : www.rox4kika.nl

 

 

 

 

 

ZONDAG 9 SEPTEMBER            HAARLEMMERMEER                  FIETS EN GOED DOEL : 21STE RIDE FOR THE ROSES MET FIETSERS UIT ZEELAND         25 – 50 – 80 – 100 KM              8.00 UUR               https://www.ridefortheroses.nl/

 

 

 

 

 

 

 

MAANDAG 10 SEPTEMBER            GOES              ZEELANDHALLEN               ZEEUWSE E-BIKE EVENT              PROGRAMMA : WORKSHOPS – FIETSTOCHT ROND GOES – FIETSCLINICS MET OUD PROFRENNER HENK LUBBERDING            ORGANISATIE : ROVZ EN PROVINCIE ZEELAND          10.00 – 17.00 UUR              https://www.rovz.nl/programmas/speerpunt-fiets/zeeuws-e-bike-event

 

 

 

 

 

 

DINSDAG 11 SEPTEMBER                  ZEEUWS VLAANDEREN               NIEUW NAMEN               WIELERCRITERIUM WAOD / GP BIKECENTER ZEEUWS VLAANDEREN              http://www.bloggen.be/waod/

 

 

 

 

 

 

 

DINSDAG 11 SEPTEMBER              KAPELLE              BIEZELINGSESTRAAT               VÉLOFYSICS – JACOB WIJNSTRA            PRESENTATIE BEAT CYCLING CLUB & SOCIAL RIDE OVER ZUID BEVELAND      50 KM           19.00 UUR             www.beatcyclingclub.nl

 

 

 

 

 

 

12  T.M. 14 SEPTEMBER               FRANKRIJK         FIETSEN VOOR HET GOEDE DOEL MET FIETSERS UIT ZEELAND : RIDE4KIDS ZEELAND      PARCOURS OVER DE COLS TOURMALET EN AUBISQUE                www.facebook.com/events/1758307504467844/

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG 13 SEPTEMBER                ZOUTELANDE                      DORPSHUIS “DE SOUTE SCHAKEL”                 STICHTING WELZIJN ZOUTELANDE           FIETSTOCHT SENIOREN IN GROEPSVERBAND              13.30 UUR           http://veere-in-beeld.nl/sportdoemee-2018

 

 

 

 

 

 

VRIJDAG 14 & ZATEDAG 15 SEPTEMBER              BEEKBERGEN                 VELUWSE BOSSEN             MTB MARATHON VOOR STICHTING DE HOOP DORDRECHT            24  –  12 –  6 UUR              www.cycleforhope.nl

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 15 SEPTEMBER         HULST         TOLWEG             DE BOURGONDIËR               ZEEUWSE WIELER WIND ZESDAAGSE             
THEO MIDDELKAMP WIELERFESTIJN            * TOERTOCHTEN – THEO MIDDELKAMP ROUTE 40 – 60 – 90 KM.      * FAMILIETOCHTEN        * E-BIKE TOCHTEN     * BMX CLINICS        * DIKKE BANDEN WEDSTRIJDEN            8.00 UUR             https://www.sportzeeland.nl/programma-zww6d-theo-middelkamp-wielerfestijn-route

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 15 SEPTEMBER            MIDDELBURG          SANDBERGLAAN            LANDWINKEL WESTSTRATE              OP DE FIETS NAAR DE APPELPLUKDAG  10.00 – 16.00 UUR             www.landwinkelweststrate.nl

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 15 SEPTEMBER           WOLPHAARTSDIJK            WIELRENNEN         SLOTKOERS TMZ            www.tmzzeeland.nl

 

 

 

 

 

 

15 EN 16 SEPTEMBER                 TIP VOOR ZEEUWEN EN TOERISTEN                 MIDDELBURG / BUITEN DE VESTE                KUNST – FIETSROUTE                  11.00 – 17.00 UUR https://www.kunstroutemiddelburg.nl/index.php/overkcrm/evenementen/20-fietskunstroute

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 15 SEPTEMBER                   HULST          TOLWEG            DE BOURGONDIËR           TOERFIETSEN              THEO MIDDELKAMP TOERTOCHT   40 – 60 – 90 KM          8.00          www.tcaxel.nl

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 16 SEPTEMBER              HULST        TOLWEG             DE BOURGONDIËR         TOERFIETSEN             20STE OPA DE KONINGTOCHT            40 – 60 – 90 KM  8.00           www.tcaxel.nl

 

 

 

 

 

DINSDAG 18 SEPTEMBER                 MELISKERKE                  BURG. ADELAARSTRAAT                 ONS HUIS             STICHTING WELZIJN MELISKERKE           FIETSTOCHT SENIOREN IN GROEPSVERBAND              13.30 UUR           http://veere-in-beeld.nl/sportdoemee-2018

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG 20 SEPTEMBER                  VEERE             NIEUW SANDENBURGH               STICHTING WELZIJN VEERE          FIETSTOCHT SENIOREN IN GROEPSVERBAND          13.30 UUR           http://veere-in-beeld.nl/sportdoemee-2018

 

 

 

 

 

 

DINSDAG 25 SEPTEMBER                  OOSTKAPELLE             PARKEERPLAATS BIJ DORPSKERK             SENIOREN FIETSTOCHT IN GROEPSVERBAND VOOR VITALE 60 PLUSSERS        25 KM.         ORGANISATIE : SPORTDORP OOSTKAPELLE             13.30 UUR          www.sportdorpoostkapelle.nl

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 29 SEPTEMBER            HULST             WIELRENNEN              COMBIWEDSTRIJD TMZ & WAOD / SLOTKOERS GP BIKECENTER ZEEUWS VLAANDEREN            OMNIUMPROGRAMMA : TIJDRIT – AFVALKOERS – PUNTENKOERS               http://www.bloggen.be/waod/           https://www.facebook.com/KermiskoersHulst/

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 29 SEPTEMBER           KRUININGEN           DEN INKEL           VELDRIJDEN              OPENING WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE  WBVC (1)         10.45 UUR          www.wbvc.nl/kalender/kruiningen

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 29 SEPTEMBER                      VLISSINGEN              POORTERSWEG           ORIONIS             KIJKDAG GEVONDEN EN VERLOREN FIETSEN  WALCHEREN        10.00 – 11.00 UUR        https://www.orioniswalcheren.nl/Service/Paginas/Gevonden-en-verloren-fietsen.aspx

 

 

 

 

 

 

 

4  T.M.  15 OKTOBER               INDONESIË / SUMBA                  CHRISTELIJKE ORGANISATIE COMPASSION               MUSKATHLON MET MOUNTAINBIKEN    ZEEUWSE DEELNAME : LIONEL VAN BELZEN (ARNEMUIDEN)                  https://www.muskathlon.com/nl-nl/muskathlons/40/indonesi.html

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 6 OKTOBER            ZOUTELANDE/LANGSTRAAT > BURGH HAAMSTEDE/BURGHSE RING        MTB KUSTMARATHON ZEELAND    53 KM.       8.45 UUR           DEELNEMERSLIMIET : 1500           https://www.marathonzeeland.nl/deelnemers/mtb-tocht

 

 

 

 

 

ZATERDAG 6 OKTOBER             TERNEUZEN              CYCLING CONNECTS PEOPLE           TOERFIETSEN          KASSEIENRIT DOOR ZEEUWS VLAANDEREN   9.00 UUR           www.facebook.com/CyclingCPTeam

 

 

 

 

 


ZONDAG 7 OKTOBER             RUCPHEN                  KRAAIHEI                 VELDRIJDEN             WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE (2)        10.45 UUR        www.wbvc.nl/kalender/rucphen

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 13 OKTOBER                  ZEELAND : MIDDELBURG > NEELTJE JANS               TWEEDE EDITIE WIELERKLASSIEKER TACX PRO CLASSIC MET ZEEUWSE PROFRENNERS         www.tacxproclassic.nl

 

 

 

 

 

ZATERDAG 13 OKTOBER                         NEELTJE JANS & MIDDEN ZEELAND                     TOERFIETSEN                 TWEEDE EDITIE TACX CLASSIC ZEELAND                www.tacxclassiczeeland.nl 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 14 OKTOBER                  FIJNAART            KADEDIJK                 VELDRIJDEN  WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC  (3)       10.45 UUR       www.wbvc.nl/kalender/fijnaart

 

 

 

 

 

 

DINSDAG 16 OKTOBER             MELISKERKE                  BURG. ADELAARSTRAAT                 ONS HUIS             STICHTING WELZIJN MELISKERKE           FIETSTOCHT SENIOREN IN GROEPSVERBAND              13.30 UUR           http://veere-in-beeld.nl/sportdoemee-2018

 

 

 

 

 

 

DINSDAG 16 OKTOBER                PUTTE KAPELLEN                WIELRENNEN                85STE SLUITINGSPRIJS VOOR PROFRENNERS         13.00 UUR            http://www.sport.be/sluitingsprijs/2018/nl/

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG 18 OKTOBER               VEERE                  NIEUW SANDENBURGH               STICHTING WELZIJN VEERE          FIETSTOCHT SENIOREN IN GROEPSVERBAND          13.30 UUR                 http://veere-in-beeld.nl/sportdoemee-2018

 

 

 

 

 

ZATERDAG 20 OKTOBER             AXEL                  ROOSEVELTLAAN                 CULTUREEL CENTRUM DE  HALLE                 13.30 UUR :  50 JARIG JUBILEUMFEEST WIELERVERENIGING ZEEUWS VLAANDEREN            
PROGRAMMA :     15.00 UUR : TOERTOCHT 45 KM              21.00 UUR : WIELERQUIZ            AANMELDINGEN EN INFO :  50jaarwvzv@gmail.com          https://www.facebook.com/events/259766314774460/

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 21 OKTOBER              BERGEN OP ZOOM               LIEVENSBERGBOS             VELDRIJDEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC  (4)     10.45 UUR        http://www.wbvc.nl/kalender/bergen-op-zoom/

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 27 OKTOBER          WESTDORPE        CAFÉ ‘T OUDE RAEDHUIS       TOERCLUB SUPAPKUS         WIELER QUIZ     19.30 UUR         https://www.facebook.com/TCSupapkus/

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 27 OKTOBER                     VLISSINGEN              POORTERSWEG           ORIONIS             KIJKDAG GEVONDEN EN VERLOREN FIETSEN  WALCHEREN              10.00 – 11.00 UUR             https://www.orioniswalcheren.nl/Service/Paginas/Gevonden-en-verloren-fietsen.aspx

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 28 OKTOBER           SCHIJF                  HOEKVENSEDREEF                VELDRIJDEN  WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC  (5)        10.45 UUR               www.wbvc.nl/kalender/schijf

 

 

 

 

 

ZATERDAG 3 EN ZONDAG 4 NOVEMBER              ROSMALEN              AUTOTRON           EK VELDRIJDEN  &  WIELERPASSIE FESTIVAL      

PROGRAMMA EK VELD  :             Zaterdag 3 november :     9.00 uur    Masters                  Zondag 4 november : 9.15 uur Junioren         10.30 uur Vrouwen   onder 23          12.00 uur Mannen  onder 23            13.45 uur Elite-vrouwen                15.15 uur Elite-mannen              https://www.ek-veldrijden.nl/programma/

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 3 NOVEMBER              OOSTKAPELLE               VELDTOERTOCHT               JAN MINDERHOUD ATB TOERTOCHT         www.sportdorpoostkapelle.nl

 

 

 

 

 

ZONDAG 4 NOVEMBER        ETTEN LEUR        MOERDIJKSE POSTBAAN – HOGE BREMBERG               VELDRIJDEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE  WBVC  (6)        10.45 UUR                  www.wbvc.nl/kalender/etten-leur-kogelvanger/

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 11 NOVEMBER        BREDA         BAVELSEPARKLAAN       VELDRIJDEN  WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE  WBVC  (7)    10.45 UUR   www.wbvc.nl/kalender/breda-breepark-decathlon/

 

 

 

 

 

ZONDAG 18 NOVEMBER                HUIJBERGEN              NOOTJESBERG             VELDRIJDEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC (8)       10.45 UUR             www.wbvc.nl/kalender/huijbergen

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 18 NOVEMBER             TERNEUZEN               ZEELANDLAAN 9                  SPINNINGMARATHON TBV TEAM STARS                 10.00 – 14.00 UUR       https://www.facebook.com/events/252175672183210/

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 24 NOVEMBER                     VLISSINGEN              POORTERSWEG           ORIONIS             KIJKDAG GEVONDEN EN VERLOREN FIETSEN  WALCHEREN        10.00 – 11.00 UUR        https://www.orioniswalcheren.nl/Service/Paginas/Gevonden-en-verloren-fietsen.aspx

 

 

 

 

 

ZONDAG 25 NOVEMBER                  WOENSDRECHT               FORTUINSTRAAT             VELDRIJDEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE (9)              TOON HAVERMANS MEMORIAL        10.45 UUR             www.wbvc.nl/kalender/woensdrecht

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 25 NOVEMBER               KOEWACHT           BERLAERSSTRAAT               KANTINE VOETBALVERENIGING                VELDTOERTOCHT          WIM HENDRIKS MTB TOCHT                 ORGANISATIE :  STICHTING WIM HENDRIKS TROFEE & VV KOEWACHT           8.30 UUR              http://www.wimhendrikstrofee.nl/

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 2 DECEMBER            BREDA               TERHEIJDENSEWEG / WV BREDA              VELDRIJDEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC (10)         10.45 uur           www.wbvc.nl/kalender/breda

 

 

 

 

 

ZONDAG 9 DECEMBER         RIJSBERGEN            BURG DE JAEGERPLEIN              VELDRIJDEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC (11)      10.45 UUR            www.wbvc.nl/kalender/rijsbergen

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 15 DECEMBER                       VLISSINGEN              POORTERSWEG                ORIONIS                 KIJKDAG GEVONDEN EN VERLOREN FIETSEN  WALCHEREN        10.00 – 11.00 UUR           https://www.orioniswalcheren.nl/Service/Paginas/Gevonden-en-verloren-fietsen.aspx

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 16 DECEMBER               ETTEN LEUR NOORD                  SANDER/MANEGE ‘T SANDER            VELDRIJDEN          FINALE WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE WBVC  (12)            10.45 UUR        www.wbvc.nl/kalender/etten-leur-noord-2

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG 29 DECEMBER               OUDDORP            BROUWERSDAM            DERDE STRANDRIDE FOR THE ROSES VOOR KWF        20 EN 40 KM        9.30 UUR             www.strandride.nl

 

 

 

 

 

 

FOTO LENNARD ANDRIESSE  :  EDITIE 2017 BIJ NASSAULAAN MIDDELBURG                      
MAANDAG 31 DECEMBER          MIDDELBURG        STADSAMBACHTSWEG         CYCLEHUB       TOERFIETSEN          VIERDE EDITIE OUD JAAR BIKE RIDE OVER WALCHEREN          10.00 UUR          www.zeelandfiets.nl/?page_id=84707