> SCOREBORD VELD 2018/ 1

 

 

 


>>> ZEEUWSE VELDRIJDERS OP SCOREBORD ZEELANDFIETS.NL  : 
STUUR JE UITSLAGEN EN FOTO’S NAAR  malus@zeelandnet.nl
LEES VERSLAGEN EN BEKIJK FOTO’S OP SCOREBORD / 2  :   www.zeelandfiets.nl/?page_id=125017

 

 

 

 

 

TOP 10 TIM & MICK VAN DIJKE IN BELGIË

 

Hoogerheide  – Wereldbeker GP Adrie van der Poel         52 deelnemers U23 jaar        1. Eli Iserbyt      51.57       2. Antoine Benoist    op 42 sec.      3. Ben Turner  op 44 sec.         15. Tim van Dijke op 2.31             (27 januari 2019)
Frankrijk           Ponchateau        Wereldbeker     11. Tim van Dijke         (21 januari 2019)
Brussel      U23       36 deelnemers      1. Lander Loocxx    52.25       2. Toon Vandebosch  op 36 sec.     3. Maik v.d. Heijden op 37 sec.         12. Tim van Dijke op 1.37          (6 januari 2019)
Overijse  (B)      U23       45 vertrekkers          1.  Timo Kielich     53.18          8. Tim van Dijke op 1.41         (9 december 2018)
Wachtebeke  (B)          61 deelnemers / 4 uitvallers           1. Mathieu v.d. Poel    26 km.     56.38              2. Michael Vanthourenhout op 9 sec.          3. Wout Van Aert op 27 sec.         24. Mick van Dijke op 3.15            29. Tim van Dijke op 3.31         (24 november 2018)
Tielt  (B)    –    Poelbergcross.           43 deelnemers          1. Yentl Bekaert      56.40          2. Kenny Roelandt   op 46 sec.          3. Dario Tielen op 1.04          8. Tim van Dijke op 2.00        11. Mick van Dijke op 2.45            (4 november 2018)

 

Foto : Organisatie       Oudenaarde/Melden          Koppenbergcross       categorie onder 23 jaar        58 deelnemers       1. Thijmen Arensman  (Nederland)    17,7 km – 50.13        2. Eddy Finé  op 18 sec.           3. Ben Turner  op 24 sec.          15. Tim van Dijke op 2.00          (1 november 2018)

 

De Bevelandse wielertalenten Mick en Tim van Dijke gingen van start in de Kiremko Nacht van Woerden. Bij de 18de editie van deze altijd drukke avondwedstrijd kreeg het Zeeuwse duo te maken met 35 concurrenten in de categorie elite – beloften van de KNWU. Op het startblad stonden sterke profs uit Nederland en België die wekelijks scoren op hoog niveau. De tweeling van Dijke mengde zich in de strijd en behaalde een klassering op Utrechtse bodem.    1. Lars v.d. Haar   1.04.16            2. Corné van Kessel   1.04.37          3. Joris Nieuwenhuis    1.04.53           22. Mick van Dijke    1.10.09           24. Tim van Dijke     1.11.01       Marvin Runhaar (Kapelle) eindigde als 37ste.    (23 oktober 2018)

 

 

 

 

 

 

TWEE KEER TOP 10 SHIRIN VAN ANROOIJ (KAPELLE) IN SLOTWEEKEND BELGIË  

Sluitingsprijs België in Oostmalle     48 inschrijvingen.            1. Denise Betsema   (15de seizoenzege)    40.20            2. Annemarie Worst op 32 sec.          3. Loes Sels op 32 sec.        10. Shirin van Anrooij op 2.18         (24 februari 2019)

Leuven  SoudalCross          29 deelneemsters            1. Denise Betsema  (14de overwinning)    16,6 km – 41.47           2. Loes Sels op 22 sec.            3. Annemarie Worst op 51 sec.             7. Shirin van Anrooij op 1.53           (23 februari 2019)

Hulst  –  Vestingcross      41 deelneemsters         1. Denise Betsema   39.46       2. Annemarie Worst      40.08         3. Inge van der Heijden     40.28       17. Shirin van Anrooij     42.32         (17 februari 2019)
Lille       56 deelneemsters          1. Sanne Cant      14,9 km – 45.37            2. Denise Betsema op 2 sec.          3. Loes Sels op 3 sec.          17. Shirin van Anrooij op 3.14  (9 februari 2019)
Diegem  (B)      SP Trophy     62 inschrijvingen         1. Sanne Cant    17,2 km – 41.27          2. Annemarie Worst    41.29          3. Denise Betsema     41.30        16. Shirin van Anrooij op 2.26 van Cant.          (30 december 2018)
Zonhoven  (B)          47 deelneemsters        1. Sanne Cant     44.35        2. Denise Betsema op 10 sec.        3. Ceylin del Carmen Alvarado op 25 sec.         10. Shirin van Anrooij op 1.58           (16 december 2018)

 

Foto : Team Sunweb            Overijse  (B)       22 deelneemsters       1. Lucinda Brand     47.20             2. Nikki Brammeier op 11 sec.          3. Eva Lechner op 1.34         9. Shirin van Anrooij op 4.32    (9 december 2018)
Essen (B)      40 inschrijvingen      1. Maud Kaptheijns     16,2 km – 45.24           2. Lucinda Brand op 14 sec.          3. Eva Lechner op 23 sec.      13. Shirin van Anrooij op 1.55         (8 december 2018)
Wachtebeke  (B)       42 inschrijvingen        1. Denise Betsema    43.00         2. Alice Maria Arzuffi   z.t.       3. Annemarie Worst  op 13 sec.     13. Shirin van Anrooij op 1.09       (24 november 2018)
Hamme  (B)      39 deelnemers       1. Annemarie Worst    39.06         11. Shirin van Anrooij op 53 sec.      (18 november 2018
Gavere  (B)     38 deelneemsters       1. Alice Maria Arzuffi    45.25        2. Nikki Brammeier op 17 sec.             3. Sanne Cant op 38 sec.       20. Shirin van Anrooij op 4.51           (11 november 2018)
Luxemburg –  Contern           1. Loes Sels            2. Puck Pieterse            3. Shirin van Anrooij          (28 oktober 2018)
Boom (B)   –  40 deelneemsters     1. Kim van de Steene   (Tarteletto Isorex)      44.16        2. Alice Maria Arzuffi op 27 sec.         3. Sanne Cant op 49 sec.         14. Shirin van Anrooij op 2.51            (20 oktober 2018)
Foto : Organisatie          Gieten  –  Telenet Super Prestige         64 deelneemsters           1. Annemarie Worst    48.03             2. Marianne Vos    48.36            3. Alice Maria Arzuffi    48.37           20. Shirin van Anrooij    52.42         (14 oktober 2018)

 

Foto : Danny Demuynck             Ronse/Kluisbergen  (B)          23 deelneemsters            1. Marianne Vos   (WM3 Pro Cycling)   44.03              16. Shirin van Anrooij op 4.04              (7 oktober 2018)
Zwitserland      Illnau         UCI 1.2        1. Laura Verdonschot  (B)            7. Shirin van Anrooij           (23 september 2018)

Geraardsbergen  (B)        33 deelneemsters            1. Eva Lechner  (Italië)   41.01             17. Shirin van Anrooij op 3.39         (16 september 2018)

 

Foto : Facebook       Kessel      31 inschrijvingen      1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    10,5 km – 36.34             2. Kim Van de Steene   (Tarteletto Isorex)            3. Shirin van Anrooij  (Kapelle / Team 185)       (2 september 2018)

 

Foto : Facebook       Steenhuffel-Londerzeel     24 deelneemsters        1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    16,8 km. – 39.32         2. Shirin van Anrooij    (Kapelle / Team 185)          3. Axelle Bellaert   (Vondelmolen Cycling Team)       (1 september 2018)

 

 

 

 

 

 

AIMÉE SCHOE (VROUWENPOLDER) SCOORT IN BELGIË

Bonheiden  (B)         13 deelneemsters        1. Shana Maes    41.27         2. Tinne Vermeiren op 20 sec.        3. Lise van Wunsel op 33 sec.       6. Aimée Schoe op 1.09      (6 januari 2019)
Boxtel     KNWU – WV Schijnel      24 deelneemsters         1. Pauliena Rooijakkers     38.39           2. Lizzy Witlox     38.43          3. Sofie van Rooijen      38.56        14. Aimée Schoe  43.56          (23 december 2018)
Moergestel           Grote Prijs Destil / TWC Pijnenburg         17 deelneemsters      1. Bianca v.d. Hoek      39.59          2. Lotte Jacobs         3. Irene Gerritsen     9. Aimée Schoe         (9 december 2018)
Boortmeerbeek  (B)      19 inschrijvers      1. Aurélie Vermeir     35.46        4. Aimée Schoe op 2 sec.     (17 november 2018)
Hofstade – Zemst  (B)        16 vertrekkers.       1. Shana Maes     40.37             2. Jana Dobbelaere op 16 sec.         3. Lise Van Wunsel op 35 sec.        5. Aimée Schoe op 1.03          (4 november 2018)
Rijkevorsel  (B)      32 deelneemsters       1. Tessa Zwaenepoel       36.46         2. Shana Maes    z.t.       3. Esther v.d. Burg op 40 sec.      6. Aimée Schoe op 60 sec.    (3 november 2018)
In het Belgische Herenthout etaleerde Aimée Schoe haar herfstvorm. De veldspecialiste uit Vrouwenpolder versloeg 18 concurrentes en kwam met 2 seconden voorsprong (36.52) als eerste over de finish.          2. Kiona Crabbé (B)    36.54           3. Lise van Wunsel   (B)    36.56         (28 oktober 2018)

 


Foto : Facebook        Kiremko Nacht van Woerden     55 inschrijvingen        1. Marianne Vos    42.57             2. Ellen van Loy   z.t.           3. Lucinda Brand     z.t.     23. Aimée Schoe   46.32           (23 oktober 2018)
Heusden Zolder  (B)       26 deelneemsters            1. Shana Maes   (Vondelmolen Cycling Team)    39.41              2. Elodie Kuijper   z.t.           3. Tinne Vermeiren   z.t.  6. Aimée Schoe   z.t.            (21 oktober 2018)
Lichtaart  (B)           24 deelneemsters            1. Shana Maes   (Vondelmolen Cycling Team)    43.38              7. Aimée Schoe op 5.37          (13 oktober 2018)
Nessegem – Zaventem  (B)        20 inschrijvingen           1. Suzanne Verhoeven     38.52             6. Aimée Schoe op 1.29      (7 oktober 2018)
Alsemberg  (B)      15 deelneemsters         1. Suzanne Verhoeven   (Milwaukee Alphamotorhomes)     16,5 km – 42.46           5. Aimée Schoe op 1.28       (6 oktober 2018)
Kasterlee  (B)        29 deelnemers          1. Kim van de Steene    15 km – 40.56           2. Aniek van Alphen op 15 sec.           3. Marthe Truyen op 25 sec.      19. Aimée Schoe op 4.40         (30 september 2018)
Stabroek/Putte  (B)       31 inschrijvingen.           1. Joyce Vanderbeken   (Bike Advice Itaf CT)    18 km – 39.44             2. Marthe Truyen op 11 sec.          3. Aniek Van Alphen op 26 sec.           7. Aimée Schoe op 1.38           (22 september 2018)      
Fort Koningshooikt (B)        20 deelneemsters.       1. Kiona Crabbé     37.28            5. Aimée Schoe         (16 september 2018)
Vorselaar  (B)      1. Manon Bakker  (Experza Footlogix)   13,8 km – 40.28        8. Aimée Schoe op 2.56      (15 september 2018)
Wiekevorst (B) – Heist op den Berg.      36 deelneemsters.      1. Kim v.d. Steene   (Tarteletto Isorex)   15 km – 36.34         2. Manon Bakker  (Experza Footlogix) op 23 sec.         3. Shana Maes   (Vondelmolen Cycling Team) op 1.04         12. Aimée Schoe op 1.04          (9 september 2018)

 

Kessel          31 inschrijvingen           1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    10,5 km – 36.34         2. Kim Van de Steene   (Tarteletto Isorex)         3. Shirin van Anrooij  (Team 185)          16. Aimée Schoe  (Vrouwenpolder / Stevens)     (2 september 2018)

Steenhuffel-Londerzeel        24 deelneemsters     1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    16,8 km. – 39.32        2. Shirin van Anrooij  (Kapelle / Team 185)          3. Axelle Bellaert   (Vondelmolen Cycling Team)           14. Aimé Schoe   (Vrouwenpolder / Stevens)       (1 september 2018)

 

 

 

 

 

TOP 5 JACOB DE ROO (KAPELLE) IN NATIONALE VELDRITTEN

Rucphen       50 inschrijvingen            1. Atse ten Brinke     38.06          2. Yannick Runhart     38.21           3. Bart de Veer      38.46            8. Jacob de Roo     39.32    (26 januari 2019)
Sint Michielsgestel  –  GP Groenendaal            49 deelnemers.         1. Yannick Runhart      38.52             2. Niels Wubben   z.t.            3. Klaas Groenen     39.00         20. Jacob de Roo    42.23        (5 januari 2019)
Bonschop  –  4de Bereveldcross WTC Woerden.      46 vertrekkers.      1. Yannick Runhart     39.21          2. Klaas Groenen     39.22           3. Raymond v.d. Kruisweg   40.05            17. Jacob de Roo    41.31          (30 december 2018)
KerstCross Norg (Drenthe)        43 deelnemers      1. Yannick Runhart     41.44            2. Klaas Groenen     41.45            3. Raymond v.d. Kruisweg     42.52        8. Jacob de Roo    43.34         (26 december 2018)
Jacob de Roo reed op 23 december 2018 in Breda naar de Nederlandse titel bij de Wieler Federatie Nederland WFN.   Lees verslag op  www.zeelandfiets.nl/?page_id=65033
Woerden       Veldrit KNWU           58 deelnemers             1. Yannick Runhart     36.03           2. Atse ten Brinke           3. Bart de Veer             11. Jacob de Roo     38.20    (22 december 2018)
Moergestel  –  Grote Prijs Destil     TWC Pijnenburg      39 inschrijvers      1. Yannick Runhart    40.45       2. Klaas Groenen      3. Tonny Oude Elferink       9. Jacob de Roo         (9 december 2018)
Amersfoort    Nationale veldrit KNWU      63 vertrekkers        1. Klaas Groenen   36.29       2. Dennis v.d. Kruisweg    36.31        3. Mattijn Motshagen     36.41     8. Jacob de Roo    37.44       (8 december 2018)
Bij een nationale wedstrijd in Dommelen/ Valkenswaard reden de 37 veldspecialisten een snelle wedstrijd. Klaas Groenen kon een topweekend met de zege afsluiten (34.57). Yannick Runhart (35.10) en Raymond v.d. Kruisweg (35.17) stonden ook op het podium.  Jacob de Roo kwam als zevende binnen met de tijdscore 36.15.      (25 november 2018)
In Oudewater waren er 30 concurrenten en eindigde de Roo op de zesde plaats. Op het podium stonden Klaas Groenen (38.52), Tim Putman (39.03) en Bart de Veer (39.05)      (24 november 2018)

Jacob de Roo (Kapelle) reed zich op 17 & 18 nov twee keer in de top 5 tijdens het nationale veldrit circuit van de KNWU in de categorie amateurs-sportklasse.

Lieshout      39ste Bavaria veldrit RTC Buitenlust     35 deelnemers     1. Yannick Runhart    38.15            2. Raymond v.d. Kruisweg     38.17           3. Mattijn Motshagen     38.18           4. Jacob de Roo     38.54           (18 november)

Hilversum    Janet Memorial        GWC de Adelaar      59 inschrijvingen         1. Atse ten Brinke     38.14          2. Raymond v.d. Kruisweg     38.34        3. Tommy Oude Elferink      38.34          4. Jacob de Roo     38.58         (17 november)

Tilburg / Reeshof  – TWC Pijnenburg      35 vertrekkers          1. Klaas Groenen    41.37            2. Raymond v.d. Kruisweg     41.54            3. Bart de Veer      41.56       10. Jacob de Roo      43.33            (11 november 2018)
Rhenen   –     KNWU Topcompetitie         1. Yannick Runhart    43.57               2. Klaas Groenen    44.16          3. Atse ten Brinke     44.44         8. Jacob de Roo     46.05        (10 november 2018)
Zaltbommel    –   UiterwaardenCross KNWU met 66 deelnemers           1. Tijmen Eising    57.30          2. Jens Gys    57.32            3. Koen van Dijke    57.36          16. Jacob de Roo  1.01.49  (21 oktober 2018)
Rhoon – Albrandswaard     KNWU     PRC Delta     44 inschrijvingen       1. Yannick Runhart     38.50      5. Jacob de Roo    39.05       (13 oktober 2018)
Gouda – Cees Slingerland Bokaal         KNWU      53 deelnemers          1. Bart de Veer   42.24           5. Jacob de Roo    42.39       (7 oktober 2018)
Montfoort    Nationale Veldrit      KNWU / amateurs-sportklasse           44 vertrekkers          1. Klaas Groenen    38.09        10. Jacob de Roo    39.25          (6 oktober 2018)
Dordrecht  –  GP Cees Sint Nicolaas              KNWU / amateurs-sportklasse          61 aanmeldingen          1. Klaas Groenen    37.10          2. Dennis v.d. Kruisweg    37.11                 3. Mattijn Motshagen           12. Jacob de Roo         (29 september 2018)

Stabroek/ Putte        35 aanmeldingen          1. Matthias v.d. Velde  (Belgian Cycling Selection)    21 km – 41.32         2. Jorn Montaigne   z.t.       3. Joeri Lambrechts  41.35           8. Jacob de Roo    42.22               (22 september 2018)

Fort Koningshooikt       37 inschrijvingen       1. Matthias v.d. Velde  (B)    17,6 km – 44.09           6. Jacob de Roo         (16 september 2018)

Vorselaar        42 inschrijvers           1. Joeri Lambrechts (B)         13,8 km – 37.47            7. Jacob de Roo op 52 sec.       (15 september 2018)

Wiekevorst – Heist op den Berg         43 deelnemers           1. Matthias v.d. Velde  (B)     40.04              19. Jacob de Roo op 1.44        (9 september 2018)

Zuid Limburg     Mechelen   TWC Maaslandster     Kleeberg Cross          Amateurs/Sportklasse     1. Klaas Groenen   43.21          4. Jacob de Roo   43.40      (8 september 2018)

Steenhuffel – Londerzeel        Amateurs            36 vertrekkers           1. Laudelino Lammens    16,8 km – 43.29             4. Jacob de Roo   op 43 seconden     (1 september 2018)

 

 

 

 

 

 

BESCHEIDEN KLASSERINGEN LINDY VAN ANROOIJ (KAPELLE)

Essen (B)      40 inschrijvingen      1. Maud Kaptheijns     16,2 km – 45.24           2. Lucinda Brand op 14 sec.          3. Eva Lechner op 23 sec.        20. Lindy van Anrooij op 3.15           (8 december 2018)
Hamme  (B)      39 deelnemers     1. Annemarie Worst    39.06       18. Lindy van Anrooij op 2.21      (18 november 2018
Kiremko Nacht van Woerden met 55 deelneemsters.   Lindy van Anrooij reed zich in de subtop tijdens de 18de editie van de populaire avondcross.  1. Marianne Vos   42.57          2. Ellen van Loy   z.t.          3. Lucinda Brand    z.t.             11. Lindy van Anrooij   44.13          (23 oktober 2018)
Boom (B)      –    40 deelneemsters         1. Kim van de Steene   (Tarteletto Isorex)      44.16            2. Alice Maria Arzuffi op 27 sec.           3. Sanne Cant op 49 sec.     22. Lindy van Anrooij op 4.03              (20 oktober 2018)
Lokeren  (B)       31 vertrekkers          1. Sanne Cant   (Corendon Circus)     47.50           2. Laura Verdonschot op 7 sec.          3. Loes Sels op 11 sec.       15. Lindy van Anrooij op 4.37        (13 oktober 2018)
Foto : Francis Mersy              Meulebeke  (B)       38 inschrijvingen          1. Sanne Cant   (Corendon Circus)     16,8 km – 42.33              10. Lindy van Anrooij op 1.34         (6 oktober 2018)
Geraardsbergen  (B)           33 deelneemsters            1. Eva Lechner  (Italië)   41.01          23. Lindy van Anrooij op 4.51        (16 september 2018)

 

 

 

 

 

 

TOP 10 THOOLSE BRITT DE GRAVE IN NATIONALE VELDRITTEN

Foto : Jacco Quist : Patrick & Britt             Rucphen      Internationale Veldrit          15 aanmeldingen            1. Mirre Knaven    33.22           2. Senne Knaven      33.43             3. Leonie Bentveld      34.14              9. Britt de Grave      36.06        slotwedstrijd veldritseizoen 2018-2019            8ste in eindstand nationale Topcompetitie KNWU.        (26 januari 2019)
’s Heerenberg          Nationale veldrit KNWU        23 inschrijvers       1. Leonie Bentveld     28.28        2. Isa Nomden  28.44        3. Mirre Knaven   28.46      12. Britt de Grave   30.57         (6 januari 2019)
Vorden    Kasteelcross KNWU georganiseerd door RTV Vierakker – Wichmond        22 aanmeldingen.      1. Leonie Bentveld    27.56        2. Mirre Knaven      28.09         3. Isa Nomden     28.27         9. Britt de Grave    29.44.     De Thoolse renster van WV Breda staat na de veldrit in Vorden op de 8ste positie in de nationale Topcompetitie.     (30 december 2018)

 

KerstCross Norg / Drenthe         16 deelneemsters           1. Leonie Bentveld    31.40           2. Isa Nomden      32.45           3. Jony v.d. Eijnden     32.59        7. Britt de Grave     34.30        (26 december 2018)
Woerden             KNWU WTC Woerden          16 inschrijvingen           1. Leonie Bentveld   32.41           2. Bibi Verzijl           3. Carmen v.d. Veen            8. Britt de Grave    37.47         (22 december 2018)
Berghem  –  nationale veldrit KNWU           20 deelneemsters       1. Isa Nomden     28.31       2. Jony v.d. Eijnden     28.46           3. Carmen v.d. Veen      28.47          8. Britt de Grave    29.07        (15 december 2018)
Moergestel   –  Grote Prijs Destil van TWC Pijnenburg (KNWU)       20 deelneemsters       1. Leonie Bentveld     29.57       2. Mirre Knaven      3. Senne Knaven       17. Britt de Grave        (9 december 2018)
Amersfoort          Veldrit KNWU        24 inschrijvingen         1. Leonie Bentveld     26.25              2. Mirre Knaven         3. Senne Knaven       10. Britt de Grave    (8 december 2018)
In Dommelen / Valkenswaard reed Britt de Grave lange tijd op de zevende positie met 29 meisjes op de startlijst. In de finale moest de Thoolse van WV Breda haar plaats afstaan na een val en kettingproblemen tijdens de slotronde.     1. Leonie Bentveld   29.39          2. Mirre Knaven    29.51          3. Isa Nomden   30.43       17. Britt de Grave   34.00         (25 november 2018)

 

Lisette Derksen Wielerfoto’s.       De Thoolse Britt de Grave beleefde op 17 en 18 nov een pechweekend in Hilversum (val op boomstronk) en Lieshout (breuk zadelpen). Ondanks deze tegenslag kon de Zeeuwse van WV Breda zich toch nog klasseren in de top 15 van de twee nationale veldritten onder de vlag van de KNWU.        

Lieshout        39ste Bavaria veldrit RTC Buitenlust          Nieuwelingen Meisjes    15 deelneemsters         1. Leonie Bentveld    28.22          2. Jony v.d. Eijnden    29.48 3. Carmen v.d. Veen     29.58           9. Britt de Grave    (18 november 2018)    

Foto : Facebook        Hilversum   Janet Memorial     GWC de Adelaar           Nieuwelingen Meisjes           26 inschrijvingen           1. Leonie Bentveld    29.19            2. Senne Knaven     29.40             3. Mirre Knaven      29.51            14. Britt de Grave          (17 november 2018)

Tilburg / Reeshof               TWC Pijnenburg / KNWU       16 deelneemsters      1. Leonie Bentveld     27.22       2. Indy Verwaarst     29.24      3. Carmen v.d. Veen    29.51           6. Britt de Grave      30.08               (11 november 2018)
Rhenen   7de Nationale Veldrit KNWU          29 inschrijvingen.      1. Leonie Bentveld    33.38           2. Mirre Knaven     33.51          3. Isa Nomden   34.38            8. Britt de Grave    35.58         (10 november 2018)

 

Britt de Grave startte in de populaire avondcross Kiremko Nacht van Woerden. De Thoolse had 30 concurrenten in de KNWU categorie nieuwelingen meisjes. De Zeeuwse kon zich na een snelle opening netjes handhaven en kwam als 14de binnen.     1. Isa Nomden    37.59         2. Bibi Verzijl    38.06       3. Senne Knaven     38.10         14. Britt de Grave   40.03        (23 oktober 2018)

 

Zaltbommel   –  Uiterwaardencross KNWU         26 deelneemsters     1. Leonie Bentveld   29.59           2. Mirre Knaven   30.35          3. Senne Knaven     30.52        16. Britt de Grave    33.43              (20 oktober 2018)

 

Gieten      37 aanmeldingen.           1. Leonie Bentveld    31.23           2. Mirre Knaven    32.12           3. Bibi Verzijl     32.13       Na een pechcross met een lekke band en een kromme derailleur eindigde Britt de Grave op de 23ste plaats in 37.04             (14 oktober 2018)

 

Gouda KNWU           13 inschrijvingen            1. Bibi Verzijl    28.21               7. Britt de Grave    30.39           (7 oktober 2018)

 

Foto : Facebook              Dordrecht  –   GP Cees Sint Nicolaas           Nieuwelingen Meisjes KNWU                23 deelneemsters            1. Senne Knaven    28.14             9. Britt de Grave    30.01          (29 september 2018)

 

 

 

 

 

 

DIDI DE VRIES SCOORT TOP 15

Lichtaart  (B)       24 deelneemsters        1. Shana Maes   (Vondelmolen Cycling Team)    43.38          11. Didi de Vries op 6.55         (13 oktober 2018)
Gouda        26 inschrijvingen          1. Puck Pieterse    39.43            6. Didi de Vries           (7 oktober 2018)
Dordrecht  –  GP Cees Sint Nicolaas         Veldrit KNWU         28 deelneemsters          1. Ceylin Del Carmen Alvarado     38.59          13. Didi de Vries    43.17      (29 september 2018)