> SCOREBORD VELD 2018

 

 

 

 


>>> ZEEUWSE VELDRIJDERS OP SCOREBORD ZEELANDFIETS.NL  : 
STUUR JE VERSLAGEN, UITSLAGEN EN FOTO’S NAAR  malus@zeelandnet.nl

 

 

 

 

 

 

PODIUMPLAATSEN SHIRIN VAN ANROOIJ

Zwitserland      Illnau         UCI 1.2          1. Laura Verdonschot  (B)       7. Shirin van Anrooij       (23 september 2018)

Geraardsbergen  (B)        33 deelneemsters      1. Eva Lechner  (Italië)   41.01       17. Shirin van Anrooij op 3.39         23. Lindy van Anrooij op 4.51     (16 september 2018)

 

Foto : Facebook       Kessel      31 inschrijvingen      1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    10,5 km – 36.34             2. Kim Van de Steene   (Tarteletto Isorex)            3. Shirin van Anrooij  (Kapelle / Team 185)       (2 september 2018)

 

Foto : Facebook       Steenhuffel-Londerzeel     24 deelneemsters        1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    16,8 km. – 39.32         2. Shirin van Anrooij    (Kapelle / Team 185)          3. Axelle Bellaert   (Vondelmolen Cycling Team)       (1 september 2018)

 

 

 

 

 

 

AIMÉE SCHOE (VROUWENPOLDER) IN TOP 10 BELGISCHE VELDRITTEN

Stabroek/Putte  (B)       31 inschrijvingen.     1. Joyce Vanderbeken   (Bike Advice Itaf CT)    18 km – 39.44          2. Marthe Truyen op 11 sec.      3. Aniek Van Alphen op 26 sec.           7. Aimée Schoe op 1.38           (22 september 2018)      
Fort Koningshooikt (B)        20 deelneemsters.       1. Kiona Crabbé     37.28            5. Aimée Schoe         (16 september 2018)
Vorselaar  (B)      1. Manon Bakker  (Experza Footlogix)   13,8 km – 40.28        8. Aimée Schoe op 2.56      (15 september 2018)
Wiekevorst (B) – Heist op den Berg.      36 deelneemsters.      1. Kim v.d. Steene   (Tarteletto Isorex)   15 km – 36.34         2. Manon Bakker  (Experza Footlogix) op 23 sec.         3. Shana Maes   (Vondelmolen Cycling Team) op 1.04         12. Aimée Schoe op 1.04          (9 september 2018)

 

Kessel          31 inschrijvingen           1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    10,5 km – 36.34         2. Kim Van de Steene   (Tarteletto Isorex)         3. Shirin van Anrooij  (Team 185)          16. Aimée Schoe  (Vrouwenpolder / Stevens)     (2 september 2018)

Steenhuffel-Londerzeel        24 deelneemsters     1. Manon Bakker   (Swifterbant / Experza Footlogix Ladies CT)    16,8 km. – 39.32        2. Shirin van Anrooij  (Kapelle / Team 185)          3. Axelle Bellaert   (Vondelmolen Cycling Team)           14. Aimé Schoe   (Vrouwenpolder / Stevens)       (1 september 2018)

 

 

 

 

 

 

TOP 15 GOESE JUNIOR MIKE DEUTEKOM
Zuid Limburg       Mechelen      TWC Maaslandster        Junioren       1. Pim Ronhaar        15. Mike Deutekom      (8 september 2018)

 

 

 

 

 

 

TOP 10 JACOB DE ROO (KAPELLE) IN BELGISCHE VELDRITTEN


Stabroek/ Putte        35 aanmeldingen          1. Matthias v.d. Velde  (Belgian Cycling Selection)    21 km – 41.32         2. Jorn Montaigne   z.t.       3. Joeri Lambrechts  41.35           8. Jacob de Roo    42.22               (22 september 2018)

Fort Koningshooikt       37 inschrijvingen       1. Matthias v.d. Velde  (B)    17,6 km – 44.09           6. Jacob de Roo         (16 september 2018)

Vorselaar        42 inschrijvers           1. Joeri Lambrechts (B)         13,8 km – 37.47            7. Jacob de Roo op 52 sec.       (15 september 2018)

Wiekevorst – Heist op den Berg         43 deelnemers           1. Matthias v.d. Velde  (B)     40.04              19. Jacob de Roo op 1.44        (9 september 2018)

Zuid Limburg     Mechelen   TWC Maaslandster     Kleeberg Cross          Amateurs/Sportklasse     1. Klaas Groenen   43.21          4. Jacob de Roo   43.40      (8 september 2018)

Steenhuffel – Londerzeel     Amateurs       36 vertrekkers     1. Laudelino Lammens    16,8 km – 43.29       4. Jacob de Roo   op 43 seconden     (1 september 2018)