> 2018/2019 : CRITERIUMS

 

 

 

PROGRAMMA NA TOUR CRITERIUMS 2019 IN ZUID WEST NEDERLAND.

 

 

 

 

 

GELE TRUI DRAGER MIKE TEUNISSEN START IN BOXMEER
MAANDAG 29 JULI            BOXMEER          WIELRENNEN        1STE NA TOUR CRITERIUM IN NEDERLAND  :  45 STE EDITIE  “DAAGS NA DE TOUR”  MET RENNERS UIT DE TOUR DE FRANCE          13.00 UUR          
Programma :      
13.00 uur Junioren/Amateurs/Sportklasse 60 km               14.45 uur NK Journalisten  40 km            16.00 uur Bedrijven Bokaal 24 km         16.45 uur Meet & greet elite/beloften-vrouwen      17.15 uur Dernykoers elite/beloften-vrouwen 40 km      18.30 uur Show- en reclamekaravaan       19.30 uur Meet & greet met profs       20.00 uur Start profronde 80 km             www.daagsnadetour.nl         

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG 31 JULI           CHAAM              WIELRENNEN              81 STE EDITIE ACHT VAN CHAAM MET RENNERS UIT DE TOUR DE FRANCE       10.00 UUR       
PROFS UIT TOUR DE FRANCE EN ZEEUWEN  :  18.45 UUR      
BIJ DE VROUWEN KOMEN ANNEMIEK VAN VLEUTEN, ANNA VAN DER BREGGEN EN MARIANNE VOS AAN DE START.         www.achtvanchaam.nl   

 

 

 

 

 

Foto Organisatie  :  Fabio Jakobsen in Profronde Westland, winnaar van de Scheldeprijs door Zeeland 2019.
DONDERDAG 1 AUGUSTUS              ZUID HOLLAND         WATERINGEN          47 STE PROFRONDE WESTLAND        AANVANG WIELERDAG :  10.30 UUR  NIEUWELINGEN             HOOFDPROGRAMMA :   18.30 UUR : PROFS           www.profrondewestland.nl

 

 

 

 

 

 

 

MAANDAG 5 AUGUSTUS                ROOSENDAAL                WIELRENNEN          40 STE CRITERIUM  “DE DRAAI”        DEELNEMERS : MATHIEU VAN DER POEL  &  RENNERS UIT DE TOUR DE FRANCE         12.00 UUR             PROGRAMMA EN TIJDEN :   http://dedraai.nl/

 

 

 

 

 

 

 

MIKE TEUNISSEN IN GELE TRUI IN RONDE VAN OOSTVOORNE
Foto : Facebook Organisatie.
DONDERDAG 8 AUGUSTUS               OOSTVOORNE              WIELRENNEN                39 STE CRITERIUM MET PROFRENNERS TOUR DE FRANCE  &  PLOEGENTIJDRIT VOOR BEDRIJVEN              13.00 UUR               https://www.facebook.com/events/2181455615437001/

 

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 11 AUGUSTUS          ZEVENBERGEN              WIELERWEEKEND MOERDIJK              EERSTE WEDSTRIJD  :   10.00 UUR  NIEUWELINGEN         15.30 UUR : RABO PROFRONDE MET OMNIUM               https://www.profrondezevenbergen.nl/programma/

 

 

 

 

 

 

 

Foto Facebook  :  Fabio Jakobsen naar Etten Leur.
ZONDAG 18 AUGUSTUS         ETTEN-LEUR        PROFCRITERIUM MET TOUR TOPPERS      10.00 UUR                 
PROGRAMMA  :     https://www.facebook.com/ProfrondeEL/

 

 

In Zeeland worden geen Na Tour profcriteriums meer verreden.
Lees artikel hierover op pagina WielerHistorie Zeeland : www.zeelandfiets.nl/?page_id=98886      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZEEUWSE RENNERS IN  NA TOUR CRITERIUMS 2018 :
ANTWAN TOLHOEK  (YERSEKE  /  LOTTO – JUMBO)  WINT IN ALMELO.

 

Foto : Facebook Organisatie.         Na de Ronde van Frankrijk startten veel profrenners in de Nederlandse criteriums. Deze populaire koersen trokken weer veel enthousiaste supporters. De meeste jongeren probeerden bij de kleedruimtes of aan de start een handtekening te scoren bij hun idolen.
Publiekstrekkers waren o.m. de (Zeeuwse) coureurs die op de startlijst stonden van de Tour de France en daar leuke resultaten boekten. Daags na de Tour in Boxmeer opende op maandagavond 30 juli.      Foto boven : Eind augustus won Antwan Tolhoek in Almelo.  
In Zeeland worden geen Na Tour profcriteriums meer verreden. Lees artikel hierover op pagina WielerHistorie Zeeland : www.zeelandfiets.nl/?page_id=98886      

 

 

 

 

OVERZICHT / UITSLAGEN NA TOUR PROF CRITERIUMS 2018 MET ZEEUWSE RESULTATEN

 

30 JULI      BOXMEER   –  DAAGS NA DE TOUR  :     1. BRAM TANKINK             2. TOM DUMOULIN            3. BAUKE MOLLEMA         9. ANTWAN TOLHOEK.        29 GEKLASSEERDEN.

 

31 JULI       SURHUISTERVEEN  –  DE GOUDEN FIETS :          1. GERAINT THOMAS            2. TOM DUMOULIN         3. BAUKE MOLLEMA.         30 GEKLASSEERDEN.    
 

 

Foto : Jan Martens           1 AUGUSTUS      80STE ACHT VAN CHAAM  :       1. TOM DUMOULIN           2. STEVEN KRUIJSWIJK            3. MATHIEU VAN DER POEL           8. ANTWAN TOLHOEK.           34 GEKLASSEERDEN

 

Foto : Organisatie              2 AUGUSTUS      WATERINGEN – PROFRONDE WESTLAND     :        1. DYLAN GROENEWEGEN               2. NIKI TERPSTRA           3. DYLAN VAN BAARLE              13. ANTWAN TOLHOEK              16. MARCO MINAARD               33. NICK VAN DER LIJKE.             42 RENNERS GEKLASSEERD

 

3 AUGUSTUS     HEERLEN  :             1 . TOM DUMOULIN             2. WOUT POELS           3. RAMON SINKELDAM            7. MARCO MINNAARD.     25 GEKLASSEERDEN
Foto : Organisatie            4 AUGUSTUS           MAARHEZE    –   MIJL VAN MARES  :                1. NIKI TERPSTRA                2. WOUT POELS               3. SJOERD VAN GINNEKEN.       29 RENNERS IN UITSLAG.

 

5 AUGUSTUS    EMMEN  –  GOUDEN PIJL  :           1. TOM DUMOULIN                2. NIKI TERPSTRA              3. DYLAN GROENEWEGEN.          32 GEKLASSERDEN.
Foto : Facebook              6 AUGUSTUS            ROOSENDAAL  –  DRAAI VAN DE KAAI  :                1. PIOTR HAVIK                  2. TIMO ROOSEN                3. TACO V.D. HOORN            17. LARS OREEL               47. TIMO DE JONG.                54 RENNERS GEKLASSEERD   –   51 UITVALLERS.

 

 

7 AUGUSTUS            STEENWIJK  – SPEKTAKEL STEENWIJK    :       1. DYLAN GROENEWEGEN             2. FABIO JAKOBSEN           3. TOM-JELTE SLAGTER         31 COUREURS IN KLASSEMENT.

 

8 AUGUSTUS       MAASTRICHT   –   RIDDERRONDE  :            1. ROY CURVERS               2. WOUT POELS              3. TOM DUMOULIN           10. MARCO MINNAARD             30 BINNENKOMERS.
9 AUGUSTUS             OOSTVOORNE   :        1. DYLAN GROENEWEGEN               2. FABIO JAKOBSEN             3. KOEN DE KORT              10. MARCO MINNAARD     13. NICK VAN DER LIJKE.        29 GEKLASSEERDEN.

 

12 AUGUSTUS          ZEVENBERGEN :        OMNIUM.             1. ILJO KEISSE   (QUICK STEP FLOORS)                    2. SIMON GERRANS  (BMC)              3. SAM OOMEN  (TEAM SUNWEB)            7. MARCO MINNAARD               18. TIMO DE JONG           19. LARS OREEL.

 

 

19 AUGUSTUS      ETTEN-LEUR  :             1. TOM DUMOULIN             2. GERAINT THOMAS             3 CHRISTOPHER FROOME           8. MARCO MINNAARD.      28 GEKLASSEERDEN.

 

Foto : Facebook Organisatie             31 AUGUSTUS       ALMELO             1. ANTWAN TOLHOEK             2. NIKI TERPSTRA            3. BRAM TANKINK.

Antwan Tolhoek (Yerseke) sprintte naar de hoofdprijs in de Profronde in Almelo 2018. In de finale leek solist Tom-Jelte Slagter op weg naar de zege maar zijn poging strandde.

Tolhoek (Lotto NL Jumbo) werd als winnaar gehuldigd. Niki Terpstra werd tweede en de afscheidnemende Bram Tankink kon de derde prijs ophalen. Kjeld Nuis won het puntenklassement.