> W.B.V.C.

 

 

 

WBVC 2017 :  KALENDER & STARTTIJDEN ELDERS OP DEZE PAGINA

 

 

 

 

 

WINST ZEEUWEN SAM MULLAERT EN JOCHEM KERCKHAERT IN HUIJBERGEN

In Huijbergen waren er drie podiumplaatsen voor de Zeeuwse afvaardiging. Op het aantrekkelijke maar zware parcours genoten de supporters van spannende veldritten.

5/6 jaar      25 geklasseerden          1. Matheo van Waes   Maldegem           6. Daan Mullaert    Kapelle            15. Fleur Paaimans     Kapelle

 

7/8 jaar       45 geklasseerden        1. Sam Mullaert    Kapelle   (foto Facebook)

 

9/10 jaar       43 geklasseerden         1. Len Geerts    Loenhout        12. Teun Paaimans   Kapelle

 

11/12 jaar     32 geklasseerden     1. Jari Prins    Hank      8. Mees de Vos     Heinkenszand

 

13/14 jaar        19 geklasseerden         1. Brent Broosus      Huijbergen     19. Casper Vos    Heinkenszand

 

15/16 jaar      16 geklasseerden       1. Jochem Kerckhaert      Schoondijke          3. Jochem Runhaar    Kapelle       4. Mike Deutekom     Goes        7. Joran Wiskerke   ’s Heer Hendrikskinderen        15. Jurgen Mesu     Middelburg

 

17+        36 geklasseerden         1. Dario Kloeck    Aartselaar             4. Jarmo Visser     Heinkenszand   (foto Facebook)              13. Nick de Munnik    Kapelle         15. Roy Guequierre    Tholen             35. Denian Pieters   Anna Jacobapolder

 

40+      13 geklasseerden       1. Kris Smits    Lille        13. John Wiskerke    ’s Heer Hendrikskinderen

 

50+       23 geklasseerden       1. Jos Bogaerts    Strijbeek     

 

Vrouwen         16 geklasseerden          1. Hannah van Boven     Capelle a.d. Ijssel     5. Didi de Vries    Wilhelminadorp     9. Chantal Verstraten     Tholen     13. Lisanne de Munnik    Kapelle

 

MTB 17+      31 geklasseerden       1. Vincent Meyvis     Zoersel         5. Dirk Verstraate    Middelburg        14. Dies Moelker    Kloetinge       22. Charlie Moison    ’s Heer Arendskerke           24. Pieter Moelker     Kloetinge            25. Olaf Runhaar    Kapelle       (20 november)

 

 

 

 

 

 

GALDER : 2 PODIUMPLAATSEN ZEELAND

Foto : Organisatie             In Galder werden spannende wedstrijden verreden op een aantrekkelijk parcours rond de Galderse Meren. De Zeeuwen Jochem Runhaar en Joppe de Vries eindigden in de top drie.

5-6 jaar :   1. Matheo van Waes      Maldegem           14. Fleur Paaimans     Kapelle

7-8 jaar :         1. Finn Bastiaanssen    Sprundel    

9-10 jaar :    1. Len Geerts     Loenhout                22. Teun Paaimans     Kapelle

11-12 jaar :   1. Jari Prins      Hank           10. Mees de Vos     Heinkenszand                  15. Senna van Iwaarden     Yerseke

13-14 jaar :   1. Iben van Staay       Wuustwezel

15-16 jaar :   1. Ruben Meeusen     Hoogstraten           3. Jochem Runhaar    Kapelle            4. Mike Deutekom      Goes             5. Joran Wiskerke     ’s Heer Hendrikskinderen            13. Jurgen Mesu    Middelburg

17+ :  1. Tijs van Aert     Wuustwezel               12. Roy Guequierre    Tholen                     15. Nick de Munnik    Kapelle               23. Lars Steenbakker     ’s Heerenhoek

40+ :   1. Kris Smits     Lille                 13. John Wiskerke       ’s Heer Hendrikskinderen

50+   :  1. Jos Bogaerts     Strijbeek

Vrouwen :    1. Kristien Nelen         Essen                   6. Chantal Verstraten        Tholen                       8. Bianca Broosus       Anna Jacobapolder           14. Lisanne de Munnik       Kapelle

MTB 17+  :    1. Vincent Meyvis        Zoersel                        3. Joppe de Vries    Wilhelminadorp                23. Erik de Vos     Heinkenszand        (13 november)

 

 

 

 

 

 

WINST JOCHEM RUNHAAR EN SAM MULLAERT IN ETTEN LEUR
Voor de zesde wedstrijd binnen de West Brabantse Veldrit Competitie moesten de renners en hun begeleiders naar het Kogelvanger parcours bij Etten Leur. Inmiddels liggen de krachtsverhoudingen   vast met wekelijks dezelfde deelnemers in de top 10.
5-6 jaar         1. Tim Vissenberg     Hoeven           10. Daan Mullaert   Kapelle          16. Fleur Paaimans   Kapelle
7-8 jaar     1. Sam Mullaert     Kapelle
9-10 jaar     1. Ieben Jacobs   Wuustwezel         14. Teun Paaimans   Kapelle
11-12 jaar     1. Jari Prins     Hank             10. Mees de Vos     Heinkenszand
13-14 jaar     1. Joren de Gruijter     Breda             11. Casper Vos   Heinkenszand
 
15-16 jaar      foto Facebook              1. Jochem Runhaar   Kapelle              3. Mike Deutekom     Goes            6. Joran Wiskerke   ’s Heer Hendrikskinderen         15. Jurgen Mesu     Middelburg
 
17+     1. Dario Kloeck     Aartselaar            9. Nick de Munnik   Kapelle           16. Roy Guequierre   Tholen  (foto Ruud Jacobs)              25. Jeroen Heijns     Graauw            29. Lars Steenbakker       ’s Heerenhoek                  31. Denian Pieters      Anna Jacobapolder                  32. Michel van Bunder     Kloosterzande
40+   1. Kris Smits   Lille           15. John Wiskerke        ’s Heer Hendrikskinderen
50+     1. Jos Bogaerts     Strijbeek
Vrouwen     1. Nancy Bollansee   Vosselaar           5. Chantal Verstraten     Tholen             6. Bianca Broosus   Anna Jacobapolder          12. Lisanne de Munnik       Kapelle
MTB 17+     1. Dave Verhoeven     Olen          18. Olaf Runhaar   Kapelle      (6 november)
 

 

 

 

 

 

ZEEUWSE JEUGDCROSSER SAM MULLAERT WINT IN SCHIJF
Foto’s : Christel Graumans           In het West Brabantse Schijf waren er weer mooie Zeeuwse resultaten. Sam Mullaert blijft sterk rijden in categorie 7/8 jaar met deze keer maar liefst 43 concurrenten. De jeugdrenner uit Kapelle kon wederom een zege op zijn scorelijst zetten.
5-6 jaar     22 deelnemers         1. Tim Vissenberg     Hoeven            9. Daan Mullaert       Kapelle             15. Fleur Paaimans     Kapelle
7-8 jaar     44 inschrijvingen       1. Sam Mullaert     Kapelle              17. Florian Doens     Oostburg
9-10 jaar       42 aanmeldingen       1. Ieben Jacobs     Wuustwezel              7. Teun Paaimans     Kapelle
11-12 jaar     37 deelnemers           1. Jari Prins   Hank           5. Luca van der Veken     Sint Jansteen           7. Mees de Vos   Heinkenszand            14. Senna van Iwaarden   Yerseke               33. Vera de Munnik   Kapelle
13-14 jaar     14 inschrijvingen     1. Yorben van Staeyen     Pulderbos              13. Casper Vos     Heinkenszand
15-16 jaar       17 deelnemers     1. Jonas van Dijck     Oostmalle           2. Jochem Runhaar     Kapelle  (foto)           3. Mike Deutekom     Goes           11. Joran Wiskerke     ’s Heer Hendrikskinderen

 

17+     39 deelnemers     1. Joerie Lambrechts     Kalmthout             15. Nick de Munnik      Kapelle  (foto)        17. Roy Guequierre     Tholen           34. Lars Steenbakker     ’s Heerenhoek
40+     14 aanmeldingen     1. Kris Smits     Lille             14. John Wiskerke     ’s Heer Hendrikskinderen
50+     23 inschrijvingen     1. Jos Bogaerts       Strijbeek               22. Eric de Vos       Heinkenszand
Vrouwen           17 inschrijvingen     1. Nancy Bollansee   Vosselaar              6. Chantal Verstraten     Tholen             11. Bianca Broosus     Anna Jacobapolder             14. Lisanne de Munnik   Kapelle
MTB 17+     21 deelnemers     1. Dave Verhoeven     Olen           16. Olaf Runhaar     Kapelle         (30 oktober)

 

 

 

 

 

PODIUM SAM MULLAERT EN LUCA VAN DER VEKEN IN BERGEN OP ZOOM
Foto’s : familie v.d.Veken                Op het Lievensberg parcours aan de rand van de Brabantse Scheldestad reden de talrijke deelnemers met veel enthousiasme hun rondjes. De meeste veldrijders concentreren zich wekelijks op een top klassering. Wegrenners zien de regionale crosscompetitie meer als een ideale herfsttraining richting wegseizoen 2018.
5-6 jaar     19 deelnemers     1. Tim Vissenberg     Hoeven            9. Daan Mullaert   Kapelle         12. Fleur Paaimans   Kapelle
7-8 jaar   43 deelnemers   1. Sam Mullaert   Kapelle       14. Florian Doens   Oostburg
9-10 jaar     44 deelnemers     1. Iebe Jacobs   Wuustwezel           12. Elena v.d. Veken     Sint Jansteen         13. Teun Paaimans     Kapelle

 

11-12 jaar     39 deelnemers        1. Axel Roks   Sint Willebrord            Foto:  3. Luca v.d. Veken   Sint Jansteen             8. Senna Remijn   Wolphaartsdijk           11. Senna van Iwaarden   Yerseke            12. Mees de Vos   Heinkenszand           16. Nina Houmes   Wissenkerke        37. Vera de Munnik   Kapelle
13-14 jaar        19 deelnemers       1. Toms Ustups   Letland  
15-16 jaar     18 deelnemers           1. Berre Hermans     Vlimmeren            4. Jochem Runhaar   Kapelle        5. Mike Deutekom   Goes         9. Joran Wiskerke     ’s Heer Hendrikskinderen        16. Jurgen Mesu   Middelburg
17+       42 deelnemers              1. Jonas Bruyninckx     Kapellen              16. Roy Guequierre     Tholen              17. Nick de Munnik   Kapelle       37. Lars Steenbakker   ’s Heerenhoek           39. Denian Pieters   Anna Jacobapolder
40+   17 deelnemers        1. Rene Snoeren     Dongen              14. John Wiskerke       ’s Heer Hendrikskinderen
50+   28 deelnemers        1. Jos Bogaerts   Strijbeek
MTB 17+     36 deelnemers     1. Michiel van Echelpoel     Brecht           7. Dirk Verstraate   Middelburg        31. Olaf Runhaar   Kapelle

 

Foto : Jacco Quist             Vrouwen     19 deelnemers           1. Nancy Bollansee     Vosselaar              5. Chantal Verstraten   Tholen         14. Bianca Broosus   Anna Jacobapolder       19. Lisanne de Munnik   Kapelle.     (23 oktober)

 

 

 

 

 

ZEGE JEUGDRENNER SAM MULLAERT IN OUD GASTEL

In Oud Gastel behaalde Sam Mullaert uit Kapelle de zege in de jeugdcategorie 7/8 jaar. De Bevelandse jonge renner van ZRTC Theo Middelkamp stond met maar liefst 46 concurrenten aan de start op het aantrekkelijke Brabantse circuit.
Zeeuwse resultaten Oud Gastel :          5/6 jaar:       1. Tim Vissenberg   Hoeven               10. Fleur Paaimans     Kapelle             12. Daan Mullaert     Kapelle
7/8 jaar:   1. Sam Mullaert     Kapelle
9/10 jaar:     1. Iebe Jacobs     Wuustwezel                16. Elena v.d. Veken     Sint Jansteen                  19. Teun Paaimans   Kapelle
11/12 jaar:     1. Jari Prins       Hank              5. Luca v.d. Veken       Sint Jansteen               9. Senna van Iwaarden        Yerseke            11. Mees de Vos   Heinkenszand            29. Vera de Munnik     Kapelle
13/14 jaar:   1. Yorben van Staeyen         Pulderbos
15/16 jaar:   1. Berre Hermans     Vlimmeren             3. Jochem Runhaar        Kapelle                    7. Joran Wiskerke       ’s Heer Hendrikskinderen

 

Foto : Ruud Jacobs             17+:   1. Maarten van Staeyen     Zoersel             15. Roy Guequierre   Tholen            18. Nick de Munnik   Kapelle
40+:        1. Rene Snoeren     Dongen               15. John Wiskerke   ’s Heer Hendrikskinderen
50+:       1. Jos Bogaerts       Strijbeek
MTB 17+:        1. Vincent Meyvis   Zoersel           21. Olaf Runhaar     Kapelle
Vrouwen:       1. Nancy Bollansee   Vosselaar                  2. Aimée Schoe     Vrouwenpolder           5. Chantal Verstraten     Tholen           8. Bianca Broosus   Anna Jacobapolder        13. Lisanne de Munnik     Kapelle         (16 oktober)

 

 

 

 

 

RUCPHEN : TWEE ZEEUWSE PODIUMPLAATSEN
In Rucphen moesten de veldrijders over een loodzwaar parkoers. De 300 inschrijvers zorgden voor een record deelname in de geschiedenis van de WBVC. Bij de jeugd was er in de categorie 15-16 jaar een podiumplaats voor Jochem Runhaar uit Kapelle. In de vrouwen categorie eindigde Chantal Verstraten (Tholen) op de tweede plaats.
Uitslagen Rucphen :    
5-6 jaar : 1. Tim Vissenberg   Hoeven          9. Daan Mullaert   Kapelle         17. Fleur Paaimans   Kapelle
7-8 jaar : 1. Sam van Hoeck     Essen        5. Sam Mullaert   Kapelle
9-10 jaar :   1. Iebe Jacobs   Wuustwezel       9. Teun Paaimans     Kapelle
11-12 jaar :   1. Axel Roks       Sint Willebrord          8. Senna van Iwaarden     Yerseke            10. Senna Remijn   Wolphaartsdijk          24. Mees de Vos     Heinkenszand            40. Vera de Munnik     Kapelle
13-14 jaar :   1. Brent Broosus        Huijbergen

 

15-16 jaar :   1. Stan van den Bergh     Oud Gastel               3. Jochem Runhaar Kapelle             4. John Wiskerke     ’s Heer Hendrikskinderen         5. Mike Deutekom       Goes             13. Jurgen Mesu   Middelburg   (foto : Bianca Mesu)
MTB 17+ :   1. Vincent Meyvis     Zoersel           15. Olaf Runhaar   Kapelle
Vrouwen :   1. Florine Hehewerth     Prinsenbeek                    2. Chantal Verstraten     Tholen             11. Bianca Broosus     Anna Jacobapolder             14. Daphne Mesu     Middelburg            16. Lisanne de Munnik   Kapelle
50+ :   1. Bas van Rijthoven     Roosendaal
40+ :   1. Rene Snoeren     Dongen      15. John Wiskerke     ’s Heer Hendrikskinderen
17+ :   1. Rob van Broekhoven   Roosendaal        17. Nick de Munnik   Kapelle         23. Roy Guequierre     Tholen      (9 oktober)

 

 

 

 

 

OPENING WBVC 2017 IN KRUININGEN : TWEE ZEEUWSE OVERWINNINGEN

Foto : Organisatie          De West Brabantse Veldrit Competitie 2017 startte in Kruiningen met 250 inschrijvers uit Zuid Nederland en Noord België. Volgens de organisatie een record deelname en een prachtige opening van het populaire veldevenement. Voor de Zeeuwse deelnemers waren er podiumplaatsen op het Inkel parcours. Sam Mullaert (Kapelle) en Aimée Schoe uit Vrouwenpolder reden naar de hoofdprijs in hun thuisprovincie.
Uitslagen Kruiningen  :          5 -6 jaar       21 deelnemers        1. Tim Vissenberg   Hoeven         2. Lentel Huys   Beerse            3. Jurre Raats   Wuustwezel         6. Daan Mullaert   Kapelle          11. Fleur Paaimans   Kapelle          14. Bjorn Wisse   Rilland
7 – 8 jaar     31 deelnemers         1. Sam Mullaert   Kapelle           2. Finn Bastiaanssen     Sprundel           3. Sam van Hoeck   Essen        9. Florian Doens   Oostburg     16. Sven Wisse   Rilland
9 – 10 jaar     26 inschrijvingen       1. Iebe Jacobs   Wuustwezel            2. Lennes Jacobs     Wuustwezel            3. Jarne Oorts    Vorselaar       4. Teun Paaimans   Kapelle          11. Nick Wisse   Rilland           14. Elena v.d. Veken   Sint Jansteen

 

Bekijk de video van Jacco van Iwaarden :       https://youtu.be/a6O-YQYWzoA
11 – 12 jaar     32 vertrekkers          1. Jari Prins   Hank          2. Axel Roks       Sint Willebrord            3. Luca v.d. Veken       Sint Jansteen        6. Senna van Iwaarden   Yerseke            11. Mees de Vos     Heinkenszand           30. Vera de Munnik   Kapelle
13 – 14 jaar     11 deelnemers            1. Max Goris   Hoogerheide         2. Daan v.d. Eijnden   Prinsenbeek             3. Brent Broosus   Huijbergen            6. Casper Vos     Heinkenszand
15 – 16 jaar     14 aanmeldingen           1. Stan v.d.Bergh   Oud Gastel                2. Jochem Runhaar   Kapelle        3. Mike Deutekom     Goes           5. Joran Wiskerke   ’s Heer Hendrikskinderen         11. Jurgen Mesu   Middelburg
MTB 17+     23 deelnemers       1. Vincent Meyvis     Zoersel             2. Dave Verhoeven   Olen           3. Christophe Smits   Wuustwezel         4. Jan Piet Samen      Rilland               5. Dirk Verstraate     Middelburg                 11. Ludwig Walrave     Wolphaartsdijk           14. Dennis Wisse   Rilland          15. Andre Meeuwsen     Oostdijk
Vrouwen 15+      16 deelneemsters        1. Aimée Schoe     Vrouwenpolder            2. Nancy Bollansee     Vosselaar             3. Florine Hehewerth     Prinsenbeek            7. Chantal Verstraten        Tholen                8. Daphne Mesu     Middelburg           9. Bianca Broosus   Anna Jacobapolder          12. Lisanne de Munnik     Kapelle
50+     29 inschrijvers          1. Jos Bogaerts     Strijbeek           2. Ton van Korven       Diessen             3. Bas van Rijthoven     Roosendaal     25. Eric de Vos     Heinkenszand
40+     18 vertrekkers         1. Edgar van Meer   Nispen            2. René Snoeren     Dongen           3. Raf Jacobs   Essen         16. Joran Wiskerke   ’s Heer Hendrikskinderen

Foto : Facebook           17+       29 deelnemers           1. Tijs van Aert     Wuustwezel            2. Jonas Bruyninckx      Kapellen            3. Stefan Ijsenbaardt   Kalmthout          12. Nick de Munnik   Kapelle.      (1 oktober 2017)
 

 

 

 

 

JAARPROGRAMMA 2017    
29 oktober         Schijf     Hoekvensedreef
4 november      Etten Leur    Moerdijkse Postbaan/Hoge Bremberg
12 november       Galder    Galderse Meren
19 november         Huijbergen    Nootjesberg
26 november        Woensdrecht      Fortuinstraat          Toon Havermans Memorial 
3 december          Breda    Terheijdenseweg/WV Breda
10 december        Etten Leur Noord   Jachthaven
17 december       Rijsbergen       Paandijksestraat          Finale WBVC 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASSEMENTEN 2016 WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE : EINDWINST VOOR ZEEUWEN MULLAERT EN DEUTEKOM

Foto’s : Hans v.d. Maarel         In de eindstand waren er een topnoteringen voor Sam Mullaert uit Kapelle (foto boven) en Goesenaar Mike Deutekom. De Bevelandse veldspecialisten zegevierden in de categorie 7-8 jaar en 13-14 jaar.
5-6 jaar:   1. Sid van Lommel     Wechelderzande   605 pnt.       2. Lewis Oorts     Vorselaar   560          3. Raf Bastiaansen   Sprundel   535                7. Florian Doens     Oostburg     423         15. Fleur Paaimans   Kapelle     296     21 geklasseerden.
7-8 jaar:   1. Sam Mullaert     Kapelle     585 pnt.       2. Lennes Jacobs   Wuustwezel   580     3. Matse Leys     Meerhout     546       5. Elena v.d.Veken   Sint Jansteen     463    29 geklasseerden.
9-10 jaar:   1. Niels Uijtdewilligen     Brecht   566 pnt.         2. Philip v.d. Kieboom     Bergen op Zoom   545     3. Luca v.d. Veken     Sint Jansteen   505           9. Mees de Vos   Heinkenszand   368            15. Teun Paaimans     Kapelle     281     20 geklasseerden.
11-12 jaar:   1. Axel Roks       Sint Willebrord   600 pnt.            2. Daan v.d. Eijnden     Prinsenbeek 470       3. Senne Schuybroek   Kalmthout     467         8. Casper Vos   Heinkenszand     352       11. Senna van Iwaarden   Yerseke     317     19 geklasseerden.
13-14 jaar:   1. Mike Deutekom   Goes      565 pnt.         2. Tuur Jacobs     Kalmthout   459         3. Xander van Dijk     Roosendaal   428           4. Joran Wiskerke   ’s Heer Hendrikskinderen   372       7. Jurgen Mesu   Middelburg       346     9 geklasseerden.
15-16 jaar:     1. Maarten de Nijs     Huijbergen     600 pnt.          2. Geert Verheijen     Rijsbergen   507         3. Wessel Verschueren   Ulicoten   483       6. Jochem Runhaar     Kapelle       419     9 geklasseerden.

 

Vrouwen:        1. Ilona van Ginneken   Gilze     580          2. Marije van Dun     Wagenberg   523          3. Chantal Verstraten     Roosendaal     503           7. Lisanne de Munnik   Kapelle     385
50+:   1. Jos Bogaerts     Strijbeek     585           2. Peter Willemsen   Loenhout     575          3. Henny Roelen     Chaam     519
40+:   1. Erik Klaasen     Turnhout          2. Dave van Dun     Wagenberg     489             3. Edwin Kas   Sint Willebrord    453

 

17+:   1. Niels Ooms     Ravels     550            2. Hans v.d. Bogaert     Halle Zoersel   526             3. Stefan Ijsenbaardt   Kalmthout     498            7. Nick de Munnik   Kapelle           15. Denian Pieters     Anna Jacobapolder       187
MTB 17+:   1. Andy  Michielsen      Vlimmeren     575                 2. Johan v.d. Beemd     Sint Willebrord   547             3. Steven Coumans   Rotterdam       447          5. Olaf Runhaar   Kapelle     352    (26 december 2016)